LÖRDAG 16/2  P09

Ladda ner SPELSCHEMAN P09
Skyllbergs IK (vit)

Glanshammars IF (gul)

IFK Askersund (vit)

IFK Askersund (blå)

Laxå IF (röd)

IFK Kumla Futsal (röd el. vit)

LÖRDAG 16/2  P09 forts.

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

SÖNDAG 17/2  DAMLAG Grupp 1

Nytt: SPELSCHEMA DAMLAG Grupp 1 och 2
Skyllbergs IK (vit)

BK Zeros (grön)

IFK Askersund (vit)

Örebro SK futsal (vit)

Sköllersta IF Blå (blå)

IF Eker (svart)  

SÖNDAG 17/2  DAMLAG Grupp 2

Nytt: SPELSCHEMA DAMLAG Grupp 1 och 2
Garphyttans IF (röd)

Rävåsen F17 (röd)

ÖskSöder U (vit)

Rynninge IK U-Dam (vit)

Malmens FF (svart)

KFUM Linköping Futsal (mörkblå)

 

MÅNDAG 18/2  P07–08

Ladda ner SPELSCHEMAN P07–08
Skyllbergs IK (vit)

Skyllbergs IK (blå)

IFK Kumla Futsal (blå el. vit)

IFK Askersund (vit)

Mariebergs IK 1 (blå)
Mariebergs IK 2 (blå)

MÅNDAG 18/2  P07–08 forts.

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

TISDAG 19/2  P05

Ladda ner SPELSCHEMAN P05
Skyllbergs IK (vit)

Skyllbergs IK (blå)

Laxå IF (vit)

BK Ettfyra lag 1 (gul)

BK Ettfyra lag 2 (gu)

Fjugesta IF (gul)

TISDAG 19/2  P05 forts

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

ONSDAG 20/2  F07-08 Grupp 1

IFK Askersund (vit)

Örebro Syrianska (röd)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

ONSDAG 20/2  F07-08 Grupp 2

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

TORSDAG 21/2  P06

Ladda ner SPELSCHEMAN P06
Skyllbergs IK (vit)

BK Forward (svart)

BK Forward (gul)

Latorps IF (vit)

IFK Askersund (vit)

Fjugesta IF (röd)

TORSDAG 21/2  P06 forts.

Ladda ner SPELSCHEMAN P06

IK Östria Lambohov (gul)

Lsw (blå)

Mariebergs IK Blå Lag 1 (blå)
Mariebergs IK Blå Lag 2 (blå)

Lag (tröjfärg)

Lag (tröjfärg)

FREDAG 22/2  F04-05-06

Ladda ner SPELSCHEMA F04-05-06 OCH P04
Örebro SK Söder F05 (vit)

IFK Askersund (vit)

IFK Askersund (blå)

KIF Örebro DFF F05 (röd)

Rynninge IK F05 (vit)

  

FREDAG 22/2  P04

Ladda ner SPELSCHEMA F04-05-06 OCH P04

Skyllbergs IK (vit)

Linköpings FF Ungdom (vit)

Linköpings FF Ungdom (röd)

Laxå IF (vit)

IFK Hallsberg P04/05 (blå)

Lag (tröjfärg)

LÖRDAG 23/2  P10-11

Ladda ner SPELSCHEMA P10/11
Skyllbergs IK (vit)

IF Eker lag 1 (svart)

IF Eker lag 2 (svart)

Åmmebergs IF (blå)

Laxå IF P10 (röd)

Laxå IF P10–11 (röd)
Hovsta IF (orange)
IFK Askersund (blå)

LÖRDAG 23/2  P10-11 forts.

Ladda ner SPELSCHEMA P10/11
Karlslunds IF Blå (röd)

Karlslunds IF Röd (röd)

Laxå IF lag 3 (röd)

Örebro SK Vit (vit)

Örebro SK Svart (vit)

Rynninge IK (blå)

Rynninge IK (vit)